HAKKIMIZDA

 

 

Yüksek kaliteye sahip binlerce uygun fiyatlı ürün barındıran morcadde'ye hoş geldiniz. En sevdiğiniz tasarımların ve popüler aksesuarların yer aldığı morcadde ulusal bir e-ticaret şirketidir. Büyük başarılara ulaştıkça gelişmekte olan ve hedefini uluslararası bir marka olmaya adayan markamız müşterileriyle birlikte kazan kazan stratejisini hedeflemektedir. Siz de sitemize göz atın ve bize katılın!

Biz ne yapıyoruz?

Bir bebeğin gelişi, bundan daha güzel ne olabilir? Morcadde' de, hamilelik anından ilk yaşlarına kadar yıllardır ailelere eşlik ediyor ve çocuklar için en iyi ürünleri dikkatli bir şekilde seçiyoruz.

Alışveriş deneyiminizin kolay ve eğlenceli olması gerektiğine inanıyoruz. İşte bu yüzden yüksek kaliteye sahip, uygun maliyetli ürünlerde uzmanlaşmış, alışverişinizi eğlenceli ve kârlı hale çevirmeye çalışıyoruz.

 

Misyonumuz:

Bugün ve gelecekte, bebek ve ev tekstili sektöründeki bilinirliliğimizi arttırarak, mevcut algımızı koruyup güçlendirerek, tüketicilerimizin beklentilerine ve yaşam standartlarına değer katacak, güvenilir, yenilikçi ve yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak.

Vizyonumuz:

Üstün nitelikli insan kaynağımızla, tüketicilerimiz ve paydaşlarımız için fark yaratan sonuçlar elde etmek ve 2030’ li yıllara şirketimizi bir dünya markası olarak taşımak.

Temel İlkelerimiz:

- Dürüstlük: Yaptığımız her işte, attığımız her adımda doğruluk ilkesi ile hareket ederek, güven ortamı yaratır ve etik davranırız.

-Öncülük: Ürün ve faaliyetlerimizi geliştirmeye ve sektörde ilkleri yapmaya önem veririz.

-Takım Çalışması: Grup odaklı çalışmalara önem verir, bilgiyi, başarıyı ve başarısızlığı paylaşırız.

-Müşteri Odaklılık: Ürün ve hizmetlerin tasarımından kullanım ömrünü tamamlamasına kadar gerçekleşen tüm süreçlerimizin odak noktasında müşterilerimiz olduğunu biliriz.

-İnsana Yatırım: İşletmelerin en önemli gerçeğinin insan faktörü olduğu ve İnsana yapılan yatırımın en büyük yatırım olacağı inancıyla insan kaynaklarımıza gereken önemi veririz.

 

 

 

 

Adres: Talatpaşa mah. İlkyaz cad, Tekstilkent No: 60, 38030 Kocasinan/Kayseri

 

E-posta: [email protected]

 

Telefon: 0850 346 06 67

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR