HAKKIMIZDA

 

Yüksek kaliteye sahip binlerce uygun fiyatlı ürün barındıran morcadde'ye hoş geldiniz. En sevdiğiniz tasarımların ve popüler aksesuarların yer aldığı morcadde ulusal bir e-ticaret şirketidir. Büyük başarılara ulaştıkça gelişmekte olan ve hedefini uluslararası bir marka olmaya adayan markamız müşterileriyle birlikte kazan kazan stratejisini hedeflemektedir. Siz de sitemize göz atın ve bize katılın!

 

Biz ne yapıyoruz?

 

Bir bebeğin gelişi, bundan daha güzel ne olabilir? Morcadde' de, hamilelik anından ilk yaşlarına kadar yıllardır ailelere eşlik ediyor ve çocuklar için en iyi ürünleri dikkatli bir şekilde seçiyoruz.

Alışveriş deneyiminizin kolay ve eğlenceli olması gerektiğine inanıyoruz. İşte bu yüzden yüksek kaliteye sahip, uygun maliyetli ürünlerde uzmanlaşmış, alışverişinizi eğlenceli ve kârlı hale çevirmeye çalışıyoruz.

 

Misyon

 

Morcadde, tamamen yerli üretimi destekleyerek ulusal ve en güvenilir şirketlerden tedarik edilen yüksek nitelikli ürünleri sunma gibi bir misyona sahiptir. En son ve en çok aranan ürünleri uygun fiyatlarla ve yüksek kaliteyle keşfetmek için doğru yerdesiniz.

 

Konum

 

Adres: Gülük Mah. Haseki Cad. Yıldız Konağı Apt. 5/B    Melikgazi / KAYSERİ

 

E-posta: [email protected]

 

Telefon: 0850 346 06 67

 
 
Mağazalar

 

Kayseri Adres :

Gülük Mah. Haseki Cad. Yıldız Konağı Apt. 5/B 
Melikgazi/KAYSERİ

Telefon: 0850 346 06 67